متهم شماره یک عذرخواهی کرد من باعث شدم تیم ببازد

اخبار لیگ جزیره : داوید دخئا دروازه‌ بان اسپانیایی تیم فوتبال منچستریونایتد بابت اشتباهاتش در بازی با برنتفورد از هواداران این تیم عذرخواهی کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

متهم شماره یک عذرخواهی کرد من باعث شدم تیم ببازد

تیم منچستریونایتد در حالی در دومین بازی خود در رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر انگلیس در خانه برنتفورد تن به شکست ۴-۰داد و دومین باخت متوالی‌اش را در این رقابت‌ها تجربه کرد که داوید دخئا با عملکرد ضعیفش یکی از عوامل اصلی شکست شیاطین سرخ در این بازی بود.

دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد پس از این بازی گفت: «من باعث شدم تا تیم ۳ امتیاز از دست بدهد و عملکرد ضعیفی از خودم ارائه دادم. روز وحشتناکی بود. ما باید بهتر واکنش نشان دهیم. من باید اولین ضربه حریف را مهار کنم و در این صورت نتیجه متفاوت خواهد بود. گاهی اوقات شاید باید بازیخوانی بهتری داشته باشم.»

دخئا در ادامه اظهار داشت: «ما همانند تیم‌های دیگر نیستیم. آنها ابتدا گل می‌خورند و در ادامه به پیروزی ۵ بر یک یا ۶ بر یک می‌رسند. باید ضربات حریف را بهتر مهار می‌کردم و عملکرد ضعیفی از خودم ارائه دادم. مسؤلیت این عملکردم را می‌پذیرم، اما باید سرمان را بالا بگیریم و متحد باشیم چون باید چیزهای زیادی یاد بگیریم.»

منچستریونایتد در بازی بعدی‌اش، دوشنبه ۳۱ مرداد در ورزشگاه اولدترافورد پذیرای لیورپول خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *