ونتزیا 0-3 میلان، گلباران و صعود موقت به صدر

لیگ جزیره:میلان با پیروزی پرگل بر ونتزیا با دو بازی بیشتر از اینتر، موقتا به صدر جدول سری آ رفت.برای ادامه مطلب با سایت لیگ جزیره همراه باشید.

میلان که چند روز پیش در سن سیرو توانسته بود 3-1 از سد آاس رم بگذرد و با یک بازی بیشتر به یک امتیازی اینتر صدرنشین برسد، امروز به زمین ونتزیا رفت تا فرصت صدرنشینی موقت را به دست بیاورد.

میزبان تازه صعود کرده به سری آ با 17 امتیاز در رده 16 قرار داشت و از این بازی حداکثر یک تساوی می خواست.

بازی به دقیقه 2 نرسیده بود که میلان به گل رسید. حرکت خوب لئائو از سمت چپ و پاس عرضی او در دهانه دروازه خالی به زلاتان رسید و ستاره سوئدی هم با یک بغل پا کار را تمام کرد.

به این ترتیب زلاتان ابراهیموویچ به دومین بازیکن قرن 21 تبدیل شد که موفق به گلزنی برابر 80 تیم مختلف در میان 5 لیگ معتبر اروپایی(انگلیس، اسپانیا، ایتالیا، آلمان و فرانسه) شده است. پیش از او تنها کریستیانو رونالدو به چنین رکوردی رسیده بود.

5 دقیقه بعد ضربه زیبای لئائو را گلر ونتزیا با واکنشی خوب مهار کرد و اجازه نداد روسونری خیلی زود پرونده بازی را به سود خود ببندد.

در ادامه بازی میلان تیم مسلط بر میدان بود ولی ونتزیا هم روی ضدحملات خطرناک نشان داد. نیمه اول با همان تک گل زلاتان به سود میلان به اتمام رسید.

نیمه دوم را هم میلان بهتر شروع کرد و دقیقه 49 به گل رسید. بازهم پاس رافائل لیائو منجر به گل شد. این بار تئو هرناندز از سمت چپ یک تنه به قلب دفع ونتزیا زد و از زاویه بسته توپ را وارد دروازه کرد تا میلان 0-2 جلو بیفتد.

دقیقه 58 بازهم تئو بود که گلزنی کرد تا برتری میلان به سه گل برسد. او از روی نقطه پنالتی توانست دبل کرده و حساب کار را 0-3 کند.

در ادامه میلان بازهم فرصت هایی برای زدن گل های بیشتر داشت ولی نتیجه همان 0-3 باقی ماند و روسونری موقتا صدرنشین شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *